03 januari 2021
TROMGEROFFEL ……….. FUSIE DLTC MET THIALF LTC, GEHEEL VOLGENS PLANNING, OP OUDEJAARSDAG BEZEGELD.
Na meerdere ALV’s en diverse ondertekeningen, waren Jan Akerboom (t/m 31/12/2020 voorzitter DLTC) en Sybe de Lint (t/m 31/12/2020 voorzitter Thialf LTC en vanaf 1/1/2021 voorzitter van DLTC-Thialf) nog uitgenodigd om bij Ouwerkerk Notariaat in Spijkenisse de laatste details van de fusie rond te maken, getuige de foto’s.
Onze notariële dank gaat uit naar de Meesters (Mr): Dorine Oudhof, Margriet Dijkshoorn en Mireille van Klei. Zij ondersteunden ons perfect in deze juridische afwikkeling.
Dit betekent, dat vanaf 1 januari 2021 DLTC-Thialf officieel een feit is. Begin januari wordt de laatste hand gelegd aan de stukken voor de Kamer van Koophandel en de gezamenlijke bankrekening.
In 1 auto reden Jan en Sybe, met mondkapjes, naar Spijkenisse en dachten hardop terug aan dit 2 jaar durende proces. Beiden waren het er geheel over eens, dat er ontzettend veel werk verzet is in die periode en alles verliep in een prima sfeer! Iets waar wij beiden echt trots op zijn, maar ook grote dank naar alle leden, die telkens hun vertrouwen uitspraken in de beide besturen, met alle bedachte vervolgstappen.Genoeg inspiratie dus om “met zijn allen verder te gaan”.
Met sportieve groet,
Sybe de Lint (vz)
Nieuwscategorieën